AUTHORIZATION
 


CATALOG
 


DOCUMENTS
 


INFORMATION
 


HOME
Česky Slovenčina English Deutsch Français Español Język polski CATALOG LIST CART SEARCH SEND QUERY Optimizes the site for print. Keyboard shortcut "3(š)".
SEARCH
 
 
  SEARCH FILTER Filter is off. ACTIVATE / DEACTIVATE FILTER - Keyboard shortcut "5".
ASSORTMENT GROUPS
Total depict
Káva LOS ANDES
Retro - připravujeme
ENQUIRY
 
 
Jakou máte rádi kávu?

 
Espresso
(13%)
Turka
(11%)
Turka s mlékem
(11%)
French Press
(11%)
French Press s mlékem
(11%)
Cafeterie
(11%)
Cafeterie s mlékem
(11%)
Filtrovaná káva
(11%)
Filtrovaná káva s mlékem
(11%)

CATALOGUE – DETAIL OF COMMODITY
ONE STEP BACK

Coffee LOS ANDES 100% Colombian Coffee 100% Arabica 500 grams BEANS

 
 

PRICE

 
    699,00 CZK incl.VAT /ks  
   
Quantity
 
 

DESCRIPTION

 

Vynikající zrnková káva původem z Kolumbie. Kdo neochutnal nedokáže ocenit. Tato dobrá káva nese název "LOS ANDES" 100% Café Colombiano, 100% Arabica je přímo z Kolumbie, čerstvá, pražená, vyběr - pouze kvalitní zrna.

Text na připojeném letáčku:
" Černá jako ďábel, horká jako peklo, čistá jako anděl a sladká jako láska... " - Talleyrand

..... KÁVA "LOS ANDES" GOURMET ... - POHOŘÍ AND ("LOS ANDES") ..

..... Vynikající Káva Los Andes je 100%ní arabika s výraznou chutí. Je výsledkem tradičních technik pěstování, optimálních procedur pražení a exklusivního způsobu balení kávových zrn.
..... Pečlivý ruční výběr těch nejlepších plodů umožňuje dokonalé vychutnání šálku úžasné kávy s výraznou ovocnou chutí, nízkou kyselostí a příjemnou, dlouho doznívající bohatou smetanovou chutí.
..... Naše tradice sahá více než pět generací do minulosti a opírá se o časem ověřené metody sázení, sklizně a zpracovávání kávových zrn. Káva Los Andes zaručuje zachování kvality během přepravy i skladování, zejména kvůli použití moderních balících technologií, kvalitních obalových materiálů a odvzdušňovacího ventilu, chránícího kávu před poškozením kyslíkem. Uzavíratelný obal "zip-loc" poskytuje kávě ochranu před kyslíkem ještě dlouho po jejím otevření.
... Káva Los Andes není jen obyčejná káva - je to způsob, jak se na chvíli zastavit a přemýšlet. Pití Kávy Los Andes znamená nechat v klidu působit na všechny naše smysly její blahodárné účinky.
POHOŘÍ AND ("LOS ANDES")
..... Andy jsou rozsáhlým horským masívem, tvořícím souvislý 7 000 km dlouhý řetězec vysočin podél západního pobřeží Jižní Ameriky, od Kolumbie až po Chile.
Zejména kolumbijská část And má unikátní geografickou polohu. Místní podnebí, složení půdy i nadmořská výška představují již po století ideální podmínky pro pěstování té nejlepší kávy na světě. Kolumbie se vyznačuje bohatým ekosystémem v mnoha klimatických zónách, od studené až po horkou. Díky tomu se na území Kolumbie vyskytuje nesmírně pestré množství druhů fauny i flory.

..... Vysoká úrověň biodiverzity umožňuje produkci plně organických produktů, včetně nejkvalitnější Kávy Los Andes která je 100% arabika.
..... Káva Los Andes je životní styl, založený na umění zastavení a zklidnění se uprostřed hektických dní...


- Doporučené způsoby příparavy:

Espresso - French Press - Cafeterie - Filtrovaná Káva -

P.S. Zkuste jako tradičního českého "turka"... Poznámka pro milovníky tradičního "českého turka" Z čerstvě umleté kávy doporučujeme vodou 95 C nejdříve mírně spařit a nasledně krouživě dolít.
Lepší kávu jsem nepil, 100 % Arabika, opravdu vynikající káva nejvyšší kvality LOS ANDES jemně umletá těsně před přípravou...

I v Kolumbii je vynikající káva LOS ANDES Supremo Calidad GOURMET lahůdka určená pro nejnáročnější gurmány kolumbijské kávy, v levném obchodě ji její milovníci rozhodně nehledají. Na vynikající vůni a podmanivou jemnou chuť kávy LOS ANDES se nezapomíná. Je potěšením nabízet a sdílet skvělé zažitky z pití a žití s Café LOS ANDES. -

TRADEA s.r.o. - Autorizovaný distributor kávy LOS ANDES, velkoobchod, logistika, kávový servis pro vybrané hotely a restaurace, internetové obchody. LOS ANDES s.r.o. obstarává vlastní propagaci kávy, poradenství. Zároveň zajištuje i zásilky kávy LOS ANDES pro maloodběratele v ČR včetně na dobírku.

PROČ JE 100% KOLUMBIJSKÁ KÁVA LEPŠÍ NEŽ OSTATNÍ ?

Protože Dobrá Káva znamená Dobrá Zrnka.
Protože 100%ní kolumbijská káva
je 100%ní arabika, která je považována za nejkvalitnější kávové zrno na světě,
není to směs kávových zrn různého původu
a jakosti jako většina prodávaných druhů kávy.

100%ní kolumbijská káva, odborně pražená a balená,
čerstvá, obsahuje pouze kávová zrna nejvyšší
kvality bez jiných příměsí.

Místní obyvatelé kávové plody ručně sbírají, přirozeně je suší na slunci, praží a nakonec
expedují - a to vše podle tradičních metod.

Objevte znovu čistou odrůdovou
kolumbijskou kávu,
nejpopulárnější světový nápoj těch,
kteří si dokáží vychutnat opravdovou kvalitu!


Kávu uchovávejte v původním balení. Po otevření chraňte nespotřebovaný obsah tak, že stlačením vytěsníte z obalu přebytečný vzduch a dobře uzavřete pomocí uzávěru zip-lok. Ukládejte v chladu a suchu. Klidně i v chladničce. Chraňte před světlem.

 

NEXT INFO

 

Name of assortment group:

Price including VAT:

699,00 CZK

LOGIN
       
PASSWORD
CART
0 items Cart. Keyboard shortcut "2".
 
Copyright © 2020, TROELL s.r.o. All Rights Reserved. Website design and promotion by TROELL s.r.o..  Optimalised for Internet Explorer 9.