Kolumbijská káva LOS ANDES 500 g pražená zrnka 100% Arabica GOURMET

Vynikající čerstvá černá káva "LOS ANDES " 100% Arabica Single-Origin San Agustin,Huila, Kolumbie
Prodejní cena s DPH / ks
699,00 Kč
Vynikající zrnková káva původem z Kolumbie. Kdo neochutnal nedokáže ocenit. Tato dobrá káva nese název "LOS ANDES" 100% Café Colombiano, 100% Arabica je přímo z Kolumbie, čerstvá, pražená, vyběr - pouze kvalitní zrna.

Text na připojeném letáčku:
" Černá jako ďábel, horká jako peklo, čistá jako anděl a sladká jako láska... " - Talleyrand

..... KÁVA "LOS ANDES" GOURMET ... - POHOŘÍ AND ("LOS ANDES") ..

..... Vynikající Káva Los Andes je 100%ní arabika s výraznou chutí. Je výsledkem tradičních technik pěstování, optimálních procedur pražení a exklusivního způsobu balení kávových zrn.
..... Pečlivý ruční výběr těch nejlepších plodů umožňuje dokonalé vychutnání šálku úžasné kávy s výraznou ovocnou chutí, nízkou kyselostí a příjemnou, dlouho doznívající bohatou smetanovou chutí.
..... Naše tradice sahá více než pět generací do minulosti a opírá se o časem ověřené metody sázení, sklizně a zpracovávání kávových zrn. Káva Los Andes zaručuje zachování kvality během přepravy i skladování, zejména kvůli použití moderních balících technologií, kvalitních obalových materiálů a odvzdušňovacího ventilu, chránícího kávu před poškozením kyslíkem. Uzavíratelný obal "zip-loc" poskytuje kávě ochranu před kyslíkem ještě dlouho po jejím otevření.
... Káva Los Andes není jen obyčejná káva - je to způsob, jak se na chvíli zastavit a přemýšlet. Pití Kávy Los Andes znamená nechat v klidu působit na všechny naše smysly její blahodárné účinky.
POHOŘÍ AND ("LOS ANDES")
..... Andy jsou rozsáhlým horským masívem, tvořícím souvislý 7 000 km dlouhý řetězec vysočin podél západního pobřeží Jižní Ameriky, od Kolumbie až po Chile.
Zejména kolumbijská část And má unikátní geografickou polohu. Místní podnebí, složení půdy i nadmořská výška představují již po století ideální podmínky pro pěstování té nejlepší kávy na světě. Kolumbie se vyznačuje bohatým ekosystémem v mnoha klimatických zónách, od studené až po horkou. Díky tomu se na území Kolumbie vyskytuje nesmírně pestré množství druhů fauny i flory.

..... Vysoká úrověň biodiverzity umožňuje produkci plně organických produktů, včetně nejkvalitnější Kávy Los Andes která je 100% arabika.
..... Káva Los Andes je životní styl, založený na umění zastavení a zklidnění se uprostřed hektických dní...


- Doporučené způsoby příparavy:

Espresso - French Press - Cafeterie - Filtrovaná Káva -

P.S. Zkuste jako tradičního českého "turka"... Poznámka pro milovníky tradičního "českého turka" Z čerstvě umleté kávy doporučujeme vodou 95 C nejdříve mírně spařit a nasledně krouživě dolít.
Lepší kávu jsem nepil, 100 % Arabika, opravdu vynikající káva nejvyšší kvality LOS ANDES jemně umletá těsně před přípravou...

I v Kolumbii je vynikající káva LOS ANDES Supremo Calidad GOURMET lahůdka určená pro nejnáročnější gurmány kolumbijské kávy, v levném obchodě ji její milovníci rozhodně nehledají. Na vynikající vůni a podmanivou jemnou chuť kávy LOS ANDES se nezapomíná. Je potěšením nabízet a sdílet skvělé zažitky z pití a žití s Café LOS ANDES. -

TRADEA s.r.o. - Autorizovaný distributor kávy LOS ANDES, velkoobchod, logistika, kávový servis pro vybrané hotely a restaurace, internetové obchody. LOS ANDES s.r.o. obstarává vlastní propagaci kávy, poradenství. Zároveň zajištuje i zásilky kávy LOS ANDES pro maloodběratele v ČR včetně na dobírku.

PROČ JE 100% KOLUMBIJSKÁ KÁVA LEPŠÍ NEŽ OSTATNÍ ?

Protože Dobrá Káva znamená Dobrá Zrnka.
Protože 100%ní kolumbijská káva
je 100%ní arabika, která je považována za nejkvalitnější kávové zrno na světě,
není to směs kávových zrn různého původu
a jakosti jako většina prodávaných druhů kávy.

100%ní kolumbijská káva, odborně pražená a balená,
čerstvá, obsahuje pouze kávová zrna nejvyšší
kvality bez jiných příměsí.

Místní obyvatelé kávové plody ručně sbírají, přirozeně je suší na slunci, praží a nakonec
expedují - a to vše podle tradičních metod.

Objevte znovu čistou odrůdovou
kolumbijskou kávu,
nejpopulárnější světový nápoj těch,
kteří si dokáží vychutnat opravdovou kvalitu!


Kávu uchovávejte v původním balení. Po otevření chraňte nespotřebovaný obsah tak, že stlačením vytěsníte z obalu přebytečný vzduch a dobře uzavřete pomocí uzávěru zip-lok. Ukládejte v chladu a suchu. Klidně i v chladničce. Chraňte před světlem.
Název skupiny sortimentu: